WITAMY NA STRONIE KLUBU KARATE
TRADYCYJNEGO W RYKACH


WSPIERAJĄ NAS:

strony internetowe ryki

EGZAMIN – 22 grudnia

           Informujemy, że w środę 22 grudnia o godz. 18.00 w naszym dojo odbędą się egzaminy na stopnie uczniowskie od 9 do 1 kyu, tj. od białego do brązowego pasa. Egzaminy przeprowadzi sensei Daniel Iwanek 4. dan. Zaczniemy treningiem dla wszystkich, który poprowadzi sensei Daniel Iwanek.

Zapisy w systemie PUKT ruszą 15 grudnia. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu instruktażowego, który objaśnia, jak się zapisać i opłacić egzamin: https://www.youtube.com/watch?v=WgT2XRGFvRo 
Na egzamin należy zapisać się poprzez swój profil PUKT do wtorku 21 grudnia do godz. 23:59. Nie ma technicznej możliwości zapisania się na egzamin po tym terminie.

W środę 15 grudnia i w piątek 17 grudnia na treningach odbędzie się dopuszczenie do egzaminów i wtedy można zapisywać dzieci na egzamin.

UWAGA! Zapisy na egzamin zamykają się automatycznie dzień przed egzaminem – dokładnie o godz. 23.59 we wtorek 21/12/2021. 

Warunki przystąpienia do egzaminu:
– uregulowane sprawy klubowe (deklaracja członkowska, składki, wpisowe, badania, regulaminy);
– dokonanie zgłoszenia za pośrednictwem systemu PUKT (wymagany jest profil PUKT oraz licencja dla osób zdających na żółty pas i wyżej);
– dopuszczenie przez instruktora (zatwierdzenie kandydata w systemie PUKT);
– uiszczona opłata egzaminacyjna w wys. 80 zł za pośrednictwem systemu PUKT, po zatwierdzeniu udziału przez instruktora.

Trening i egzamin odbędą się zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarno-epidemiologicznymi.

Niestosowanie się do zasad oraz zakłócanie egzaminu będzie skutkowało usunięciem z egzaminu oraz, w skrajnych przypadkach, wydaleniem z obiektu.