WITAMY NA STRONIE KLUBU KARATE
TRADYCYJNEGO W RYKACH


WSPIERAJĄ NAS:

strony internetowe ryki

Sukcesy naszych karateków w Zamościu i Biłgoraju

          Turrniej Św. Mikołaja 2021 w Zamościu dobiegł końca i okazał się obfitujący w puchary i miejsca medalowe dla naszych karateków. Bezkonkurencyjny okazał się Eryk LASEK zdobywając 🏆🏆 puchary w KATA i KUMITE oraz 🥉 w KATA drużynowym. 🏆 zdobyli również Alicja FILIPEK i Filip OCHOCKI w KATA. 🏆 KUMITE i 🥉 KATA wywalczyła Magdalena BECZEK, a 🥈🥈 Bartosz PIOTERCZAK – KATA i KUMITE. 🥈 wywalczyła debiutantka Zuzia PIOTERCZAK. Na wielkie uznanie zasługuje 🥈 Filip OSZAL, który również debiutował na zawodach, a w grupie miał aż 18 konkurentów. Kacper KŁOS dorzucił od siebie 🥈 KATA i 🥉 KUMITE, a Kacper MIŁOSZ 🥈 KATA. Kolejne 🥉🥉 KATA i KUMITE to zasługa Szymona RZESZOTKA. 🥉 KATA zdobyli Zuzanna RÓŻAŃSKA i Paweł BOGUSZ oraz Kuba BUCZEK w KUMITE.
Po raz pierwszy z naszego Klubu na zawodach wystartowały drużyny i od razu z sukcesami.
🥈 – Paweł BOGUSZ, Filip OCHOCKI, Ludwik GRUDKA
🥈 – Kacper MIŁOSZ, Kacper KŁOS, Adam BECZEK
🥉 – Zuza RÓŻAŃSKA, Zosia TUREWICZ, Alicja GRUDKA
🥉 – Eryk LASEK, Wiktoria KUC, Kuba BUCZEK
Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi pozostali zawodnicy Maksym CUCH, Maciej GUMUŁKA, Nikola JEŻEWSKA, Marcel KOWALSKI, i Tymek WALASEK zdobywając miejsca tuż za podium.
Podziękowania dla Michała HENRYKOWSKIEGO, Madzi MIAZGI i Nikoli JEŻEWSKIEJ za sprawiedliwe sędziowanie.
Dziękujemy organizatorowi Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego za wspaniałą zabawę. Był Mikołaj, pokazy, wspaniałe puchary, paczki i medale oraz wiele innych atrakcji przygotowanych dla dzieci, ale przede wszystkim wspaniała atmosfera, którą przywieźliśmy ze sobą aż do Ryk.
W Biłgoraju wystartowało tylko czterech naszych zawodników, a i tak z medalami. I tak debiutujący Maciej GUMUŁKA stanął na 3 stopniu podium, Adam BECZEK również trzeci w kata oraz Kacper srebrny. Oss
Naszym nieobecnym z powodu choroby zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.