WITAMY NA STRONIE KLUBU KARATE
TRADYCYJNEGO W RYKACH


WSPIERAJĄ NAS:

strony internetowe ryki

SUKCESY NASZYCH KARATEKÓW

             Pierwszy Turniej z serii Traditional Karate Games, który odbył się 26 marca w PŁOCKU okazał się obfitujący w puchary i miejsca medalowe dla naszych karateków.

             Hania FILIKS oraz Kacper MIŁOSZ nie mieli sobie równych w KATA i w KUMITE zdobywając po dwa złote medale. Doskonale spisał się nasz starszy zawodnik Michał HENRYKOWSKI, który wywalczył srebro w KUMITE i brąz w KATA. Michał w sierpniu przystąpi do egzaminu na stopień 1 DAN (czarny pas). Kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazała się Madzia BECZEK zdobywając dwa srebrne medale, a jej brat Adam BECZEK dorzucił do naszego dorobku brąz w KUMITE. Z dwoma srebrnymi medalami wrócił Kacper KŁOS, a Eryk LASEK ze srebrem w KATA. Bardzo dobre drugie miejsce  KIHON zajął nasz najmłodszy zawodnik Marcel KOWALSKI. Tym razem tuż za podium ale z punktami uplasowali się Alicja GRUDKA, Zuzanna RÓŻAŃSKA, Magdalena MIAZGA, Paweł BOGUSZ, Szymon RZESZOTEK, Maciej GUMUŁKA, Filip OSZAL oraz Oliwier KRUK. Z powodu niedyspozycji nie wystąpił Ludwik GRUDKA. To doskonałe osiągnięcie naszego Klubu na zawodach tej rangi. Wystartowało tylko 17 zawodników, a i tak zajmujemy 8 miejsce na 17 Klubów z  całej Polski.

           Kolejny Turniej, w którym zdobyliśmy medale to Wratislavia Cup 2022. We Wrocławiu 12 marca nasi zawodnicy również doskonale się zaprezentowali. Bezkonkurencyjna tym razem okazała się Magdalena BECZEK  zdobywając 2 puchary w KATA i KUMITE. Jej brat Adam BECZEK zdobył  brąz w KATA oraz srebro w KUMITE. Z brązowym medalem na piersi w KUMITE wrócił Kacper MIŁOSZ, a Paweł BOGUSZ, Filip OSZAL oraz Zuzanna RÓŻAŃSKA zajmowali miejsca 4 i 5.

           Są to sukcesy, które wskazują na prawidłowy system szkoleniowy Klubu. Podziękowania za doskonałe przygotowanie naszych zawodników należą się naszemu trenerowi Sebastianowi BATORSKIEMU, który niedawno zdał na kolejny stopień 2 DAN, (GRATULUJEMY!!) oraz Michałowi HENRYKOWSKIEMU za pomoc w przygotowaniu do zawodów i opiekę nad młodszymi karatekami podczas zawodów.

Fotorelacja na naszej stronie FB.